0 (216) 350 86 86
HIZLI ARAMA
HIZLI ULAŞIM
DÖVİZ KURLARI
 EURO 10.0084 TL 10.0264 TL
 USD 8.4139 TL 8.4290 TL
Aynur  Dinçel

   

Aynur  Dinçel
05414931538

aynur.dincel@dg.com.tr
Uzmanlık Konusu :
Uzmanlık Alanı :
HAKKINDA


Özel Moda Koleji'nden 1986 yılında mezun olan Aynur Dinçel, İşletme alanında Lisans ve Yıldız Teknik Üniversitesi'nde de Yüksek Lisans eğitimlerini alarak, 1994 yılında profesyonel iş yaşamına başlamıştır.
2001-2002 yılları arasında ABD Harvard University Extention School’da yaklaşık 1,5 yıl boyunca satış ve pazarlama üzerine dersler aldı. Profesyonel iş yaşamına ilaç sektöründe başladı.Daha sonra sigorta sektöründe Saha Satış Yöneticisi olarak devam etti. ABD’de aldığı eğitimler ve gayrimenkul sektörü hakkında yaptığı inceleme ve araştırmalardan sonra, 2002 yılında Türkiye’ye döndü. Gayrimenkul sektörünün gelişen, ihtiyaç duyulan ve parlayan bir sektör olduğuna inanan Aynur, kurumsal bir markanın içinde kendi şirketini kurarak Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışmalarına başladı. Dokuz yıl boyunca yerli ve yabancı eğitimcilerden gayrimenkul satış ve pazarlama, gayrimenkul hukuku, pazarlık süreçleri, lüks konut satışı, ofis yönetimi vb. konularında eğitimler aldı. Aldığı teorik ve uygulamaya yönelik eğitimleri sahada uygulayarak gayrimenkul danışmanlığında uzmanlaştı ve yüksek ciro dereceleriyle ödüllere layık görüldü.
Elde ettiği tüm tecrübe ve bilgiyi Gayrimenkul Sektörünün farklı bir alanına taşıyarak, BDDK ve SPK onaylı değerleme firmalarında çalışarak, 200'ün üstünde ekspertiz raporu üretmiş ve iş geliştirme direktörü görevini başarıyla uzun yıllar sürdürmüştür.
Gayrimenkul sektöründe hem sahadan hem de akademik düzeyde eğitim almış tam donanımlı bir uzman olmak için 2012 yılında Kadir Has Üniversitesi “Gayrimenkul ve Varlık Değerleme Fakültesini” kazanmış, 4 yıllık başarılı bir akademik süreç sonunda, 2016 yılı Haziran ayında Bölüm 2.cisi derecesiyle mezun olmuştur. Dinçel’in ‘Kentsel Dönüşüm Yasası Sonrasında Ortaya Çıkan Hukuksal ve Sosyo Ekonomik Etkiler” ve Küçükçekmece Ayazma Kentsel Dönüşüm Projesinin Sosyo Etkileri adında iki adet tez çalışması bulunmaktadır. Her iki tezi halen www.academia.edu web sitesi üzerinde yayınlanmaktadır.
Aynur Dinçel 2013 yılında uluslararası bir emlak firmasının Eğitim Direktörü ve Franchise Geliştirme Yöneticisi olarak, ofis sahiplerinin, danışmanların Üretken ve Verimliliğini arttırmaya yönelik özel bir programı oluşturmuş ve uygulamaya koymuştur. 2013 yılından itibaren 1.250 nin üzerinde gayrimenkul profesyoneline, temel ve ileri düzey satış teknikleri, pazarlama, değerleme, üretkenlik ve verimlilik, müzakere teknikleri, iletişim, hedef ve başarı stratejileri vb. alanlarda eğitimler dizayn ederek vermiştir. 2013 yılından bugüne 20’ nin üzerinde eğitim programını yazmış ve yönetmiştir. İlerleyen çalışmaların da gayrimenkul şirketlerinin verimlik ve üretkenlik açılımları doğrultusunda büyümesi için recruiting - işe alım teknikleri üzerinde eğitim alarak, bir yıl içinde çalıştığı firmanın danışman sayısını %115 büyütmüştür.
Gayrimenkul Sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda ICF(International Coaching Federation) tarafından verilen Profesyonel Koçluk Eğitim Programını başarıyla tamamlayarak, gayrimenkul sektöründe yer alan girişimcilere verimlilik ve üretkenlik seviyelerini arttırabilmek amacıyla profesyonel koçluk programlarını yönetmektedir.
İzgören Akademi tarafından verilen “Eğitmen Uzmanlık” programını başarı ile tamamlamış bir eğitmen olarak, AD Eğitim Danışmanlık Firmasının kurarak hizmet sektöründe yerli ve yabancı firmalara, firma ihtiyaçlarına yönelik eğitim desteği sunmaktadır.HEMEN ARAYIN
0 (216) 350 86 86
COPYRIGHT © 2016 DÜNYANIN GAYRİMENKULU